XVQ.pl

Bezpieczny parking przy lotnisku

Sprawdzić opinie o hotelu oraz o przewoźnikach, przygotować listę bagażu, przeczytać w internecie o miejscowych atrakcjach – o tych i wielu innych sprawach podczas planowania wakacyjnego wypadu pamięta większość z nas. Często pominięta zostaje jednak istotna kwestia jaką jest bezpieczne pozostawienie samochodu którym przyjechaliśmy na lotnisko. Ceny na parkingu przynależącym do lotniska często są stosunkowo wysokie, dlatego warto korzystać z prywatnych parkingów strzeżonych.

Parking przy lotnisku Okęcie

Dobrym przykładem takiego parkingu może być parking Parkuj Leć – Parking przy Okęciu. W konkurencyjnej cenie oferuje bardzo dobre warunki. Ogrodzony teren, system monitoringu oraz całodobowy nadzór osobowy – to podstawowe czynniki mające wpływ na bezpieczeństwo naszego samochodu. W cenie otrzymujemy darmowy transfer na lotnisko oraz odbiór po zakończonej podróży (co nie zawsze jest standardem). To wszystko przy wykorzystaniu komfortowych i czystych busów. Teren parkingu jest utwardzony, więc unikniesz chodzenia w błocie nawet przy ulewnych deszczach.

Personel parkingu to odpowiedzialne i doświadczone osoby, które chętnie udzielą porad i wskazówek na temat sprawnego poruszania się po terenie portu lotniczego.

Dla osób posiadających samochody elektryczne nie bez znaczenia będzie możliwość ładowania ich na miejscu. Parking dysonuje miejscami dla samochodów o większych gabarytach – busów oraz autokarów. Dodatkowym atutem jest ubezpieczenie w pewnej i sprawdzonej firmie jaką jest PZU.

Wiadomość o uszkodzeniu samochodu może popsuć nawet najlepszy wakacyjny wypad. Właśnie dlatego warto poświęcić nieco czasu na wybór dobrego parkingu strzeżonego przy lotnisku, który pozwoli nam na beztroską podróż i da pewność, że po powrocie zastaniemy nasz pojazd dokładnie w takim samym stanie ja go pozostawiliśmy.

« Poprzednie Kolejne »

Ostatnio dodane

Warto zobaczyć

Strony